Úvod O nás

O nás

O společnosti OLEA CZ s.r.o.

Společnost OLEA CZ s.r.o. je ryze český výrobce minerálních a syntetických olejů. Jsme moderní a inovativní česká společnost.

Naše filosofie se potkává se smýšlením našich českých zákazníků v podpoře kvalitních českých výrobků.

Nejvyšší kvalita našich minerálních a syntetických olejů je zaručena díky laboratoři splňující nejpřísnější evropské normy. Pravidelně kontrolujeme vstupní suroviny, průběžnou výrobu a finální produkty tak, abychom měli jistotu, že se k Vám dostane výrobek té nejvyšší kategorie.

Důležitou součástí naší společnosti je inovativním způsobem vybavená laboratoř nejvyšší úrovně splňující evropské standardy. Laboratoř je umístěná v areálu společnosti OLEA CZ s.r.o. Provozní laboratoř naší společnosti slouží pro vstupní kontrolu surovin, mezioperační kontrolu polotovarů a výstupní kontrolu finálních výrobků.

Vedle provozních analýz poskytujeme služby naší laboratoře i našim zákazníkům, kterým tak monitorujeme kvalitu dodávaných maziv v průběhu jejich používání a řádnou profylaktickou diagnostikou tak prodlužujeme životnost našich maziv.

Strategie a vize společnosti OLEA CZ s.r.o.:

  • Stát se lídrem v oblasti výroby a prodeje obráběcích kapalin, průmyslových olejů a speciálních maziv. Nejlépe pochopit a naplňovat potřeby našich zákazníků.
  • Dosahovat nejvyšší úrovně kvality vyráběných produktů a poskytovaných služeb. Kvalitu vnímáme jako klíč k našemu úspěchu, dlouhodobé perspektivě a růstu spokojenosti našich zákazníků.
  • Být pro zákazníky zodpovědnými a dlouhodobými partnery. Uvědomujeme si, že pouze tak jim můžeme přinášet skutečný užitek.
  • Posilovat pozici OLEA CZ jako dominantního výrobce obráběcích kapalin a průmyslových olejů na českém trhu.
  • Mít v týmu pouze nejlepší vývojové, servisní a výrobní zaměstnance a zajistit jim nadstandardní podmínky, maximální podporu, vzdělávání a profesní rozvoj.

Jan Pavlík, ředitel společnosti