Úvod Hydraulické oleje

Hydraulické oleje

OPTIMA HM 22/32/46/68/100

Hydraulické oleje řady OPTIMA HM jsou vysoce rafinované minerální oleje obsahující funkční přísady zlepšující oxidační stálost, protioděrové i protikorozní přísady a přísady proti pěnění.

Detail produktu

OPTIMA HV 15/22/32/46/68/100

Hydraulické oleje řady OPTIMA HV jsou vysoce rafinované hydraulické minerální oleje s vysokým viskozitním indexem pro hydrostatické systémy s velmi vysokým namáháním, pracující v širokém rozmezí teplot.

Detail produktu

OPTIMA OTHP3

OPTIMA OTHP3 je hydraulický olej, vyrobený z vysoce rafinovaných minerálních základových olejů a vyspělých zušlechťujících přísad pro zlepšení mazacích a třecích vlastností. Je určen jako pracovní kapalina hydrodynamických mechanismů (ATF) stacionárních i mobilních strojů.

Detail produktu

OPTIMA HFC 46

OPTIMA HFC 46 je hydraulická kapalina na bázi vysoce stabilních polymerů a vody, vhodných inhibitorů koroze a AW přísad. Jedná se o speciální těžko zápalnou hydraulickou kapalinu typu HFC, určenou především pro aplikace s vysokým rizikem požáru nebo exploze.

Detail produktu

OPTIMA HEES 15/22/32/46

OPTIMA HEES 15, 22, 32 a 46 jsou vysoce kvalitní, snadno biologicky rozložitelné hydraulické oleje. Jsou vyráběny ze směsi syntetických esterů. Zušlechťující přísady obsahující funkčně obdobné účinné složky jako klasické hydraulické oleje HVLP, zajišťují jejich vysokou oxidační stabilitu, výborné mazací vlastnosti, vynikající ochranné vlastnosti proti korozi a rezivění.

Detail produktu

Hydraulické oleje

Obrázek kategorie Hydraulické oleje