Úvod Řezné oleje

Řezné oleje

OPTIMA CUT 10/15/22/32/46

Oleje řady OPTIMA CUT jsou výkonné řezné oleje obsahující speciální, vhodně komponované přísady pro zdokonalení řezného a mazacího účinku v třecím místě. Rovněž obsahuje detergentní a protiprášivostní přísady, korozní inhibitory, EP a AW aditiva a přísady proti tvorbě pěny.

Detail produktu

OPTIMA UNICUT 5/10/15/22/32/46

Řezné oleje řady OPTIMA UNICUT jsou univerzální řezné oleje pro obrábění běžných kovových i nekovových včetně špatně obrobitelných materiálů. Vzhledem ke svým univerzálním vlastnostem lze oleje aplikovat i do ložiskových, převodových skříní a hydraulických oběhových systémů.

Detail produktu

OPTIMA EXTREMECUT 10/15/22/32/46

Oleje řady OPTIMA EXTREMECUT jsou vysoce výkonné řezné oleje obsahující speciální, vhodně komponované přísady pro zdokonalení řezného a mazacího účinku v třecím místě. Rovněž obsahují detergentní a protiprášivostní přísady, korozní inhibitory, zvýšený obsah EP a AW aditiv a přísady proti tvorbě pěny včetně esterových přísad.

Detail produktu

OPTIMA MQL

Oleje řady OPTIMA MQL jsou výkonné řezné oleje esterového typu určené k mazání minimálním množstvím maziva formou aerosolu (MQL) nebo použitelné pro přimazávání složitých obráběcích operací prováděných do materiálů se zhoršenou nebo velice špatnou obrobitelností.

Detail produktu

Řezné oleje

Obrázek kategorie Řezné oleje